DC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wolfenstein Enemy Territory
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Clan wars - výzvy

Goto down 
+8
[DC]PaPo
[DC]Tigers
[DC]KUROKEN
MAcmanik
Tf|BugsBunny
Winnie
[DC]CR!S 7
=Dart=Fox
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
[DC]KUROKEN

[DC]KUROKEN


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : vesmír

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySat Jul 11, 2009 1:06 pm

jasny no vy nechcete hrat u nas ale my mame hrat u vas hmm... a narozdil od nekoho mi nemusime mit aimboty vis my umime hrat poctive a kdyz myslis ze sme my vsichni aimboteri no tak si ho teda stahni at je to vyrovnany kdyz myslis uvidime a prestat to sem uz tahat tahle mistnost se ma zabejvat necim uplne jinym!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySat Jul 11, 2009 1:20 pm

Jojo presne tak Kurokene,ale ja na to uz nemam nervy to resit furt...
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
Tf|BugsBunny




Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 10. 07. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySat Jul 11, 2009 6:42 pm

[DC]KUROKEN napsal:
jasny no vy nechcete hrat u nas ale my mame hrat u vas hmm... a narozdil od nekoho mi nemusime mit aimboty vis my umime hrat poctive a kdyz myslis ze sme my vsichni aimboteri no tak si ho teda stahni at je to vyrovnany kdyz myslis uvidime a prestat to sem uz tahat tahle mistnost se ma zabejvat necim uplne jinym!!!!!!!!!!!

Laskave po me nervi.
Asi neumis cist?RIKAM JEDINY DUVOD PROC CHCEM HRAT U NAS NA ETPRO zadny AIMBOT zadny XP prsote rovnocenny boj zeptej se kohokoli a rekne ti kde se CW hraji.
A pak nac bych si ten aimbot stahoval kdyz ani nevim jak se to zapina ? Very Happy
A poslednim duvodem je download s vaseho serveru stahuje to prvne rychle a pak to klesne na 12 kb/s sry ale fakt semi nechce pul hodiny cekat nez semi stahnou soubory.

A PAK NIKDO NERIKAL ZE STE AIMBOTERI VSICHNI.
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySat Jul 11, 2009 9:02 pm

jenom vam neco reknu:ETPRO vetsina lidem treba nejde tak to je mi lito a PB si tam dame jeste nejakej problem?
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySat Jul 11, 2009 10:00 pm

PB je uz ON.to ze se hraje na ETPro me nezajima..to vi sice kazdej ale mi davame nabidku a to takovou jak rikam.kdyz nechcete neprichazejte..stahuje to rychle,jen to mate blbe omezeny v cfg jinak je to 4x rychlejsi nez na Tf a jezdi mi to pres 900kb.navic se da vse stahnou na hostingu..takze to je taky uplne pitomej problem.XPcka?my jich moc nemame,navic planujeme to az za mesic a za ten se da dost nahrat,rekl bych ze i za den si kazdej udela to nejzakladnejsi..bye
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
Winnie




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 07. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySun Jul 12, 2009 5:53 am

[DC]CR!S 7 napsal:
PB je uz ON.to ze se hraje na ETPro me nezajima..to vi sice kazdej ale mi davame nabidku a to takovou jak rikam.kdyz nechcete neprichazejte..stahuje to rychle,jen to mate blbe omezeny v cfg jinak je to 4x rychlejsi nez na Tf a jezdi mi to pres 900kb.navic se da vse stahnou na hostingu..takze to je taky uplne pitomej problem.XPcka?my jich moc nemame,navic planujeme to az za mesic a za ten se da dost nahrat,rekl bych ze i za den si kazdej udela to nejzakladnejsi..bye
Crisi už mně přestan srat co furt srovnavas vaš server s našim .
Taky se do vašeho serveru nenavažím tak nas ztoho laskavě vynech.
Stačí že k nam chodite a přetahujete hráče.
Bud rad že sis rozjel svuj server a na náš se laskavě vykašli.
Návrat nahoru Goto down
Tf|BugsBunny




Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 10. 07. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySun Jul 12, 2009 9:55 am

Sry ale to radeji budu litat sam u nas nez abych nahraval xp u vas Very Happy mno jo bylo to hrdinskych reci jak mile se dozvi o etpru skutek utek lol!
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySun Jul 12, 2009 7:47 pm

Srovnavam?rikam pravdu!boli to?nj to mate blby...je to tak!proste je problem u vas,my stahujeme krasne..
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
Winnie




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 07. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySun Jul 12, 2009 9:51 pm

[DC]CR!S 7 napsal:
Srovnavam?rikam pravdu!boli to?nj to mate blby...je to tak!proste je problem u vas,my stahujeme krasne..
Jakoun pravdu ty ubožaku tak si smaž vše s nq a zkus si to ztahnout.
ty jelito.
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySun Jul 12, 2009 9:53 pm

myslis ze sem to nezkousel kdyz sem menil hosting?rika to tu nekdo jinej?ma s tim nekdo jinej problemy??tak mlc!je to tvuj problem..a kdyz uz tak si to budes Stahoval ne Ztahovat tvl
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySun Jul 12, 2009 10:00 pm

hehe ked bude CW vs TF hh afro afro afro bude sranda Very Happy Very Happy Very Happy nechte mi Winnieho afro afro afro afro afro afro hh
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySun Jul 12, 2009 10:03 pm

ty ses na nej moc silnej,vem si nakou jinou lamu od nich Wink lol!
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySun Jul 12, 2009 10:07 pm

a koho Tf|kulisek ??? What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face geek geek geek lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptySun Jul 12, 2009 10:29 pm

Jezis toho znam:Dto je moc typek,takovaej lameeer
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]DoDo*

[DC]DoDo*


Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 28. 06. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 7:53 am

pajo ber si zikiho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 11:12 am

jo na zikiho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! toho bi sem roozstrhal !!!!!!!!zmrda co si osebe moc mysli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad JETO HAJZEL
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 3:29 pm

Patriku ty seš takovej trotl já se tu válím smíchy ty a dát zikiho???ty seš o proti němu nováček a říká se Stahovat nebo Ztahovat je to jedno jak mě poučil ziki.Povyšovat se nad hrubky z ČJ je důkazem že už nevíš jak urazit.Klidně mi dejte ban je ot důkaz toho že za pravdu se každý zlobí.navíc ty vaše trapné mapy.máte tam boty což je ubohost jde vidět že nemáte proti komu hrát každej je na vás silnej tak zabijete apson toho bota že???a ten crisův bind Cris přichází o můj bože jak trapné.takže si na Tf ani tu hubu neotvírejte ste parta ubžáků který berou do klanu každýho ztroskotance jako patrika kterej si mysl že je vostrej skiller stejně jako cris & Tigers kterej si hraje na drsnýho hopera jenom kopírujete značku DC a dělá te jí ostudu ani nevíte co to znamená.a zkuste si ještě otevřít hubu na někoho s Tf nebo CZ s váma zatočím smradi nevychovaní!
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 3:31 pm

dejte CW se mnou a smím týmem vám zklapne sráči až dostanete první headky tak budete brečet jaký jsme cheateři. VYJEBANCI!
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 4:28 pm

hej ti hajzel jen si pockej spacak jak ti natrhnu hubu ti hajzl machrujes co?! ale do DC si nevyskakuj lebo ti nadrbem !!!!!!!!!!! jo a co TF ???!!!! ze sou lepsi nez mi?! mozna ..... ALE TOBE BI SEM NATRHAL PRDEL!!!! lamko !!!
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 4:39 pm

prosimtě na serveru jsem měl killing spree vám padaly helmy a odpojovaly se prej že cheatuju tak laskavě zklapni a běž brečet jinam akorát kopírujete značku DC
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 4:41 pm

ja nebrecim a ti zarlis lebo nemas na svoje ten CRIS 7 je ale machr co ??? ma server nice mapy a nice hlasky jen mu zavidis ze nemas take neco ti a ja nebrecim skor ti a nezavid prosimte jeto trapny a zesi mal killing spree hral si proti botum co ??? ja verim ze CRIS 7 ti natrhne prdel lol spacaku
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 4:45 pm

jo má server kterej ani nemá PB a ze kterýho to sosá 10 KB/s to mu teda mám co závidět já kdybych chtěl tak si zařídím svůj server já dostávám 600 týdně a to stačí na server ale zatím mám kde hrát je spousta čewských serverů jako třeba Pařba tka nemám proř vytvářet nový server
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 5:06 pm

lol! ty si me pobavil ty loosere...ja nevim kdo tam vcera porad lezel na zemi a volal o medica a hral jak nejvetsi lama s venomem nebo pnazou..ze tam sou BOTi?no a ?na tf taky byli a mame vetsi navstevnost nez vy,pokazdy tam nekdo je,nez u vas je casto prazdno a vecer se tam sleze par dedku unavenejch z prace.zavidis..mapy mame krasny,co jinde nejsou,taha to rychle ty idiote tak nvm co tu furt resis..PB je zaplej tak s tim drz taky hubu,uz me s tim vsichni serete kdyz o tom vite hovno..bezte si na to vase etpricko a trenujte nez dostanete na prdel
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]Hulic

[DC]Hulic


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 06. 07. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 5:14 pm

Přesně Cr!si
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 EmptyMon Jul 13, 2009 5:28 pm

včera??hmm to bude divný protože já jsem na prázdninách u DĚDY A TEN ET nemá takže asi jsem včera ET nemohl hrát ach jo ta ubohost že???
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Clan wars - výzvy   Clan wars - výzvy - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Clan wars - výzvy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ! ! Clan Wars ! !

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DC :: Pokec-
Přejdi na: