DC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wolfenstein Enemy Territory
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mám menší nápad.

Goto down 
+2
[DC]CR!S 7
=Dart=Fox
6 posters
AutorZpráva
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptyThu Jul 09, 2009 10:13 pm

jekož náje hodně tak co kdybychom vytvořili 2 teamy na CW po 6 nebo 5???? Very Happy bounce
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptyThu Jul 09, 2009 10:44 pm

Bude vice soupisek,na kazdou mapu nastoupi nekdo jiny..kazdy je v nejaky dobry,tak to se musi vyuzit a tak.vzdy by sme dali pauzu a domluvili sestavu.
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptyThu Jul 09, 2009 11:07 pm

[DC]CR!S 7 napsal:
Bude vice soupisek,na kazdou mapu nastoupi nekdo jiny..kazdy je v nejaky dobry,tak to se musi vyuzit a tak.vzdy by sme dali pauzu a domluvili sestavu.

ok tak se tady bavme o 3 skupinach. ja bych rad hral s papo jsme uz docela sehrany Very Happy zdrivejska a zacinam se sehravat i s hulicem a skackem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptyThu Jul 09, 2009 11:43 pm

Ja sem perfektne sehranej s Dodem a s Tigim...ale dokazu se podridit,hlavne musim neco udelat s lagama jinak sem o pulku slabsi...
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptyFri Jul 10, 2009 12:12 am

1 skupina

dodo
cris
tiger
---
---

2 skupina

fox
papo
hulic
---
---

3 skupina

---
---
---
---
---


lidi rikejte se s kym chcete hrat budu to tu dopisovat ok??? --- jsou volna mista Very Happy bounce
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptyFri Jul 10, 2009 12:16 am

No dobrej napad..ale mozna se to bude jeste stejne mixovat..nic by nebylo jisty..
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptyFri Jul 10, 2009 12:19 am

[DC]CR!S 7 napsal:
No dobrej napad..ale mozna se to bude jeste stejne mixovat..nic by nebylo jisty..

jj ale proc to nenapsat Very Happy aspon vime jak na tom jsme Very Happy bounce
Návrat nahoru Goto down
MAcmanik




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 04. 07. 09

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptyFri Jul 10, 2009 10:05 am

LOL
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptySat Jul 11, 2009 9:17 pm

jestli po 4 nebo po 5 tak uz to nebudou moc stridat tak jako my nemaj tolik lidi Very Happy
a sestava 1.skupina Tigers,Cr!S,DoDo,Terror, a dalsiho nevim...
2.skupina-jak chteji oni ja tam hrat nebudu je to jejich vec skym se jim dobre hraje Smile
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptySat Jul 11, 2009 10:05 pm

Tak ja sem dost sehranej s tim Tigim a Dodem no..hlavne chci mit ty lidi na VT.ale jako dobre se mi hraje s Terrorem,pak taky s Lamou nebo i Pata je fajn Wink
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]DoDo*

[DC]DoDo*


Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 28. 06. 09

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptySun Jul 12, 2009 9:51 pm

ja bych hral asi s DoDem Very Happy pak s CR!SEM,Tigim,Terrorem,Patou a mozna jeste s Hulicem fotbal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
[DC]Majkl

[DC]Majkl


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : horovice

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptyTue Jul 14, 2009 5:23 pm

ja nevim co je s l@m@sem jedine s nim jsem sehranej na vsechny mapy a jeste s kurokenem ...
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. EmptyTue Jul 14, 2009 8:24 pm

muzu se vas na neco zeptat nevite neco o Radimovi?jestli nekam neodjel nebo neco?ze nam nedal vedet tak jeslti nevi nekdo z vas
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mám menší nápad. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám menší nápad.   Mám menší nápad. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mám menší nápad.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DC :: Pokec-
Přejdi na: