DC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wolfenstein Enemy Territory
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nejhorsi team co znam

Goto down 
+6
[DC]Hulic
[DC]PaPo
13letej dement
[DC]KUROKEN
[DC]CR!S 7
Winnie
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Winnie




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 07. 09

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptySun Jul 12, 2009 9:54 pm

Tady končím a psat sem nic nemusite už sem nepridu se ani podivat.
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptySun Jul 12, 2009 9:56 pm

santa cheers cheers YEEAAAH! jen aby ste se takhle nepodelali pak i na placu
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]KUROKEN

[DC]KUROKEN


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : vesmír

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptySun Jul 12, 2009 10:28 pm

skoda ze nezmizel ruzovej kralik
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptySun Jul 12, 2009 11:13 pm

Ten bude nasledovat,vzdy vsude lez za prdeli Kainovi a Winnimu
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 3:34 pm

loool crisi tak to bylo LoW doufám víš co to znamená ty jsi tak drsnej hoper králík jen brání čest Tf aspon ví kde se hraje narozdíl od vás blbečci
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 4:30 pm

nemachruj spacak !!!! Very Happy haha zahovaras co?! neobranuj se ich !!!!! zase im lezes do prdele co lebo nemas na vlastni hh ses lama
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 4:35 pm

Pro tebe jim možná lezu do prdele ale já se nebudu koukat jak nějaký parchanti pomlouvaj klan dobrej lidí co si hleděj svího!!!
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 4:37 pm

jo jo jo super vyrikal si sa ??? ak jo padej
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 4:53 pm

nebo co mi jako uděláš?
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 4:54 pm

hm s psychopatem vazne nvm
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 4:55 pm

aha tak se nauč co se sebou
Návrat nahoru Goto down
[DC]Hulic

[DC]Hulic


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 06. 07. 09

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 4:57 pm

SpacaK-Zastance napsal:
nebo co mi jako uděláš?

On ti nemusi udelat nic ale ja ti muzu udelat otvrit vir kery sem ti pred nedavnem poslal .... takze nech byt patu a nech byt klan DC.. j a bez si lezt do prdele nekomu jinymu
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 4:58 pm

jjj hulic je ako muj bratr Smile
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 5:17 pm

SpacaK-Zastance napsal:
Pro tebe jim možná lezu do prdele ale já se nebudu koukat jak nějaký parchanti pomlouvaj klan dobrej lidí co si hleděj svího!!!
co si hledi svyho???tak proc sem furt dpc lezete??!!!!!!Tahnete vsichni nekam s tim kecama...kecy na foru a na place budete jen cumet...hledte si svy forum,ktery stoji na miste,je tam prazdno a budte si tam zalezli a kecejte si o tech svejch blbostech a furt to netahejte sem,nikdo ale NIKDO na Vas neni zvedavej..
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyMon Jul 13, 2009 5:27 pm

[DC]Hulic napsal:
SpacaK-Zastance napsal:
nebo co mi jako uděláš?

On ti nemusi udelat nic ale ja ti muzu udelat otvrit vir kery sem ti pred nedavnem poslal .... takze nech byt patu a nech byt klan DC.. j a bez si lezt do prdele nekomu jinymu

aha takže až budeš mít moje icq až mi něco pošleš až mi SEM napíšeš moji IP kterou mám tak ti uvěřím ale neboj klidně si IP z tohodle fora vem ale moji pravou IP dostaneš jedině hackem nebo virem protože na weby používám IP kterou můžu změnit ale tu stálou co nezměním tak tu vědět nebudeš takže stěma tvejma virama mě nezastrašíš
Návrat nahoru Goto down
[DC]Majkl

[DC]Majkl


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : horovice

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyTue Jul 14, 2009 5:16 pm

ano ty ses tak chytrej jako mp40 kterou nesnasim ty si myslis ze znenis ip ..... ty akorat zmnenis svoje vnitri ip ale venkovnimasku mas porat stejnou ty lamaku xD takze drz pysk ps.podle puvodni adresy te taky muze najit .... si myslis ze kdyz umit spustit prikazovou radku tak si gangsta
Návrat nahoru Goto down
[DC]Majkl

[DC]Majkl


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : horovice

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyTue Jul 14, 2009 5:16 pm

TEČKA bounce
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyTue Jul 14, 2009 5:37 pm

tak tobylo fakt drsný já používám dynamickou IP takže mi polib prdel tímhle se taky daj obejít bany bez prográmků jediný řešení je zabanova celou IP sít
Návrat nahoru Goto down
[DC]Majkl

[DC]Majkl


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : horovice

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyTue Jul 14, 2009 5:45 pm

omg ale porat mas stejnou zakladni ip nebo aspon soukromou sitovou masku chpes ty duta hlavo ??jinak by ti poskytovatel nemel na co posilat tkv proud internetu omg rikam si jetej mimon
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyTue Jul 14, 2009 8:08 pm

to co napsal to me pobavilo prej:tohle je klan dobrejch lidi co si hledi sviho Very Happy:D:D:D-tak proc sem lezete?proc se zapojujete porad do tech kecu?kdyz si tedy hledite svyho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyTue Jul 14, 2009 8:37 pm

já nejsme tf ty pičo zajebaná běž si hrát na praha king co je drsnej raper tričko až po kolena na každým prstu prstýnek na krku hrubej řetězvelkej majitel serveru zkopírovanýho loga server plnej botů ani neumít předělat mapu tak čau tady je vopruz
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyTue Jul 14, 2009 8:42 pm

dpc KLID UZ!!!nebavi me to tady sledovat,okamzite se vsichni uklidnete!nebo to tu vse zalockuju.
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]Majkl

[DC]Majkl


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : horovice

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyTue Jul 14, 2009 9:51 pm

jj uz jsem v klidu ....
Návrat nahoru Goto down
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyTue Jul 14, 2009 10:21 pm

[DC]CR!S 7 napsal:
dpc KLID UZ!!!nebavi me to tady sledovat,okamzite se vsichni uklidnete!nebo to tu vse zalockuju.

pls udelej to at je konec pls pls nebo dej bany!!!
Návrat nahoru Goto down
[DC]Majkl

[DC]Majkl


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : horovice

Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam EmptyTue Jul 14, 2009 11:44 pm

mno bany ne x D ale uklidnit bysmeto potrebovaly potrebovalo xD .....................
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejhorsi team co znam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhorsi team co znam   Nejhorsi team co znam Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejhorsi team co znam
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» nejhorsi/nejlepsi hra

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DC :: Pokec-
Přejdi na: