DC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wolfenstein Enemy Territory
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihlasky do klanu

Goto down 
+15
=Dart=Fox
Tf|BugsBunny
Winnie
[DC]Skacko
gS
[DC]Hulic
[DC]PaPo
MAcmanik
aswell
Luk@s CZ
[DC]KUROKEN
[DC]JaY-Z :D
#BMC#Iron-Maiden#
[DC]Tigers
[DC]CR!S 7
19 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyMon Jun 29, 2009 9:49 pm

Ahoj tak tady si muzete podavat prihlasky k nam..vzdy nam o sobe neco napiste a my si dame poradu a zvazime to ;-)zatim Vas admin
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyTue Jun 30, 2009 9:22 am

jj prsne tak piste jsem nebojtese na 70 procent vas vzdy vezmem s pozdravem admin Very Happy
Návrat nahoru Goto down
#BMC#Iron-Maiden#




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 07. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 02, 2009 11:30 am

Ahoj tak ja jsem DaVe jemi 11 a chtel bych do vaseho clanu znam terrora crise tigera a doda a nemam s nema problemy teda myslim Very Happy a libi se mi vas server sice mam 0xp sel sem se jen juknout ale hravam s dc kamosama na sxnt nekdy jo a jeste znam radima dost good kamos s minulosti tak kdyztak odepiste cus mejte se z pozdravem DaVe
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 02, 2009 1:54 pm

rekl bych ze mas problemy z kazdym proste sis uz udelal takovou vizitku u kazdyho a nechce te nikdo kvuli tvymu skillu a drzosti musel by ses uplne zlepsit aby te vubec nekdo chtel Exclamation
Návrat nahoru Goto down
#BMC#Iron-Maiden#




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 07. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 02, 2009 2:17 pm

vis tigers oni me neberou s minulosti ale kdybyste mi dali sanci takj byste videli ze v pèritomnosti je to ohodne lepsi tak se nejak rozmyslete a odepiste sem neco tak cus
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 02, 2009 2:35 pm

Ze nemas s nikym problemy?skoro vsechny co si vyjmenoval na Tebe nadavaji jak!!!jak si to vubec muzes myslet,navic ze si se zlepsil?sem dneska videl...ja rikam NE!
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 02, 2009 2:36 pm

Na server klidne chod,mozna Ti hodim i nakej lvl ale do klanu nikdy...jen pres moji mrtvolu..ty si nikdy nevedel co je tymova hra,neumel si zachazet s lvlama choval si se neslusne,proste ostuda klanu...promin,ale nejde to..
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
#BMC#Iron-Maiden#




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 07. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 02, 2009 2:39 pm

hm... tusil sem to jak s !bb! fakt super Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
#BMC#Iron-Maiden#




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 07. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 02, 2009 2:42 pm

ok crisi nevadi mi to ten sem se rozhodl udelam klan taky akorat mam dotaz muzeme byt united ?? nebo chcete byt jen vy?
Návrat nahoru Goto down
[DC]JaY-Z :D

[DC]JaY-Z :D


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 07. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 02, 2009 2:53 pm

No ,ja stojim za nazorama Cr!se a Tigrika ... Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 02, 2009 3:36 pm

Diky Spun3re Wink no ty se vzdy rozhodnes ze si udelas svuj ale nikdo Ti do nej nikdy nevleze a ja uz sem se spolcil s jednim klanem,nechci dalsi,natoz Tvuj
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]KUROKEN

[DC]KUROKEN


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : vesmír

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 02, 2009 6:31 pm

lol si ho setrel What a Face
Návrat nahoru Goto down
Luk@s CZ

Luk@s CZ


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 29. 06. 09
Age : 31
Location : Praha

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyFri Jul 03, 2009 9:36 am

:DDDDDDDDDDDDD
Dost drsný, nevim jak ty, ale já jsem v 11 akorát běhal po mapě a střílel po všem, co se hýblo....Moje skóre bylo většinou tak 2/65
:DDDDDDDDDDDDD
joooo, to byly časy
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyFri Jul 03, 2009 4:45 pm

Tak jasne no,ale neni to jen o veku a o skillu..Tigi hral kdyz mu bylo 8 nebo 7 a ted je z nej zkusenej strelec i kdyz mu vsichni nadavaj do deticek tak on je proste lepsi a zkusenejsi nez naky 50lety paprdove..a skill taky neni vzdy rozhodujici,muzeme mit naky borce ale bude hraj jen na killy ne pro tym,nebude treba uzdravovat,nehrat na obj a tak..klidne mit v klanu slabisho,ale obetavyho afro
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
aswell

aswell


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 03. 07. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: pr   Prihlasky do klanu EmptyFri Jul 03, 2009 10:04 pm

rad bych se dostal do vaseho clanu na vasem serveru jsem etě nehrál ale hraju na SSX netteam na docela solidni urovni jsem tam znamy pod nickem Utikam pryc a Aswell Duaner moc diky za odpoved a jeste neco k mmemu popisu je mi 14 let jmenuju se david ET hraju dlouhou dobu sice jsem měl rok pauzu ale pořád mám svůj nezapomenutý skill a týmovou práci ,bydlím u Brna. p.s Moc děkuji za váš čas na příhlášku
Návrat nahoru Goto down
[DC]KUROKEN

[DC]KUROKEN


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : vesmír

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyFri Jul 03, 2009 11:12 pm

me zacalo bavit hrat za medica vcera xD takze budu asi lecit xD je srnda bezet s injekci a schytat to panzou kdyz nedavate pozor Smile
Návrat nahoru Goto down
MAcmanik




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 04. 07. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptySat Jul 04, 2009 8:20 pm

Čus no... Tak se hlásim.

Sice sem samotář, ale po čase se mi chce hrát teamově.. Znám se s hodně lidmi z vašeho klanu Wink

Teď momentálně hraju pod nickem OBLivion **

No chci to zkusit Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptySat Jul 04, 2009 8:50 pm

Ahoj,nj ty si stara firma Very Happy se ani nemusi hlasovat,beru Te na sebe a preju si Te v klanu..doufam ze tu budes spokojenej..zatim si promysli ke kteremu levelu chces patrit,kam Te mam pripsat a jaky nick...zatim
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptySat Jul 04, 2009 8:56 pm

jo diky cr!si za pochvalu a tebe novy bych teda do clanu ze i vzal i tebe maniku
pirat takze jsem pro vas oba O.K
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 09, 2009 9:20 pm

tak sem Patrik Smile)nvm co rit Very Happy xD ale cete mne ?Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
[DC]Hulic

[DC]Hulic


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 06. 07. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 09, 2009 9:25 pm

Hulic ET hraju 4,5 roku(mozna 5 roku) je mi 13 albino tak co berete me ????
Návrat nahoru Goto down
gS




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 09. 07. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 09, 2009 9:40 pm

tak co .... som gS kecal osm svami na ventrilo. xD no teda ja som nekecal len vy xD ale to je jedno ... mozem ist do klanu ? xD
Návrat nahoru Goto down
[DC]Skacko

[DC]Skacko


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 09. 07. 09
Age : 29
Location : Hořovičky

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 09, 2009 9:56 pm

Ahoj já jsem Ska-Jamaica
je mi 14 let za 3 měsíce 15 let
Etko hraju asi třičtvrtě roku
Tak co kluci berete mě?
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptyThu Jul 09, 2009 10:36 pm

Vsechny krome GS beru hned,s GS se musim domluvit co a jak,jeste sem s Tebou nemel tu cest..jinak kucii hodne STESTI!
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu EmptySat Jul 11, 2009 8:56 pm

jj jasnan Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlasky do klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlasky do klanu   Prihlasky do klanu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlasky do klanu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» prihlaska do DC klanu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DC :: Prihlasky do [DC]-
Přejdi na: