DC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wolfenstein Enemy Territory
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 prihlaska do DC klanu

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
[DC] Olaf

[DC] Olaf


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 07. 09
Age : 29
Location : Pod mostem

prihlaska do DC klanu Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska do DC klanu   prihlaska do DC klanu EmptySun Aug 16, 2009 4:25 pm

Chtel bych znova podat prihlasku proto ze se mi u vaqs dobre hralo ale nemel jsem cas hrat na DC serveru ale omlouvam se vsem co mne videli na noquartet protoze ja jsem chodil na brigady a mam sestrenici kterou to bavi tak jsem ji to vzdy rano pustil at hraje no pak mi Cris napsal ze mne vykopne ´ven s klanu tak jestli mi nekdo neveri tak ja za to nemuzu z pozdravem olaf
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

prihlaska do DC klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska do DC klanu   prihlaska do DC klanu EmptySun Aug 16, 2009 4:32 pm

hezky si nam to tady napsal ale jde o to ze by jsi nebyl moc dobry admin nevis skoro nic protoze neumis s lvl nevis co je co a tak ale to by sme te museli naucit jinak zatim nevim jestli te vezmem jeste pockame az se vyjadri ^p[^wD^pC^w]^pCRşw!^pS 7
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

prihlaska do DC klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska do DC klanu   prihlaska do DC klanu EmptySun Aug 16, 2009 4:32 pm

jejda ten nick lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

prihlaska do DC klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska do DC klanu   prihlaska do DC klanu EmptySun Aug 16, 2009 7:58 pm

Ahoj...Takze prihlasku napis trochu prehledneji.napis vek,jak dlouho hrajes,proc chces k nam,predchozi klany a zkusenosti atd.vim ze si mi uz neco dnes rekl na serveru,ale chci aby si to tu napsal vsem.ja a Tigi mame hlas x2 ostatni z klanu musi take hlasovat.v sobotu odjizdim pryc a do te doby budes znat vysledek,jestl iTe prijimame nebo ne.Se vsim bych Te seznamil a naucil Te zachazet s lvly,ja jsem zatim PRO


Naposledy upravil [DC]CR!S 7 dne Sun Aug 16, 2009 9:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]Hulic

[DC]Hulic


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 06. 07. 09

prihlaska do DC klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska do DC klanu   prihlaska do DC klanu EmptySun Aug 16, 2009 8:49 pm

Jestli taky mohu napsat tak je to čupr hráč ikdyž kraje na SSX a ne na DC server škoda ale jsem PRO
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

prihlaska do DC klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska do DC klanu   prihlaska do DC klanu EmptyTue Aug 18, 2009 1:28 pm

Dobre taky jsem PRO protoze bych asi stejne nemel sanci lol!
Návrat nahoru Goto down
[DC]JaY-Z :D

[DC]JaY-Z :D


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 07. 09

prihlaska do DC klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska do DC klanu   prihlaska do DC klanu EmptyWed Aug 19, 2009 10:30 pm

Zdarecc lidicky Cool ...Olafe...stoPRO
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

prihlaska do DC klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska do DC klanu   prihlaska do DC klanu EmptyFri Aug 21, 2009 1:28 pm

Tak Olafe jsi prijat,muzes nahodit clan tag a zacit delat to co sme si rekli.ty vis:-) Tak Te tu vitam a GL!
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]JaY-Z :D

[DC]JaY-Z :D


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 07. 09

prihlaska do DC klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska do DC klanu   prihlaska do DC klanu EmptyMon Aug 24, 2009 11:25 am

CG olafe Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prihlaska do DC klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska do DC klanu   prihlaska do DC klanu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
prihlaska do DC klanu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlasky do klanu
» prihlaska name: Utikam pryc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DC :: Prihlasky do [DC]-
Přejdi na: