DC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wolfenstein Enemy Territory
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 prihlaska name: Utikam pryc

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
aswell

aswell


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 03. 07. 09

prihlaska name: Utikam pryc Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska name: Utikam pryc   prihlaska name: Utikam pryc EmptyFri Jul 03, 2009 10:00 pm

rad bych se dostal do vaseho clanu na vasem serveru jsem etě nehrál ale hraju na SSX netteam na docela solidni urovni jsem tam znamy pod nickem Utikam pryc a Aswell Duaner moc diky za odpoved a jeste neco k mmemu popisu je mi 14 let jmenuju se david ET hraju dlouhou dobu sice jsem měl rok pauzu ale pořád mám svůj nezapomenutý skill a týmovou práci ,bydlím u Brna. p.s Moc děkuji za váš čas na příhlášku
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

prihlaska name: Utikam pryc Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska name: Utikam pryc   prihlaska name: Utikam pryc EmptyFri Jul 03, 2009 10:42 pm

Ahoj,tak se nam nekdy prijd ukazat na server,jinak nemam nic proti,dobre ses popsal a ja jsem tedy PRO...myslim ze ostatni taky nebudou mit nic proti tak se zatim dkyz tak seznam se cleny a vyber si v sekci Levely pod jake cislo chces patrit...zatim Wink
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
[DC]Majkl

[DC]Majkl


Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : horovice

prihlaska name: Utikam pryc Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska name: Utikam pryc   prihlaska name: Utikam pryc EmptySat Jul 04, 2009 9:50 am

jj taky te vitem a uzjis si hru xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prihlaska name: Utikam pryc Empty
PříspěvekPředmět: Re: prihlaska name: Utikam pryc   prihlaska name: Utikam pryc Empty

Návrat nahoru Goto down
 
prihlaska name: Utikam pryc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska do DC klanu
» Prihlasky do klanu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DC :: Prihlasky do [DC]-
Přejdi na: