DC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wolfenstein Enemy Territory
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 co si myslíte o "Tf|"

Goto down 
+5
[DC]CR!S 7
Winnie
[DC]PaPo
13letej dement
[DC]KUROKEN
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
[DC]KUROKEN

[DC]KUROKEN


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 28. 06. 09
Age : 29
Location : vesmír

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 3:48 pm

snad nemusim nic vysvetlovat a jestli zase zacnete s tema kecama o CW
[DC]KUROKEN napsal:
nuti te nekdo jestli nechcete CW no tak nic byla to jen vizva proste stacilo jen napsat "NE." a pak ste mohli vi dat vizvu nam a nemusela z toho bejt takovahle hadka kdybys myslel hlavou tak udelas tohle a nezacnes kecat picoviny stacilo jenom napsat "NE" a ty z toho zacnes delat tohle bylo to nase vyzva a my sme si urcili veci vam se nelibili nemuseli ste ji prijmout ale mohli ste vy vyzvat nas ale zase by ste si urcili taky svoje pravidla a misto chapes takhle resej problemi normalni lidi a ne nejaky vymastenci mi to hrajem for fun a nejakej malej priteplenej ruzovej kralicek naz nerozhodi vazne tady nikdo z nas neni zvedavej na tvoje keci chovas se jako by ti bylo 5 a to urazim 5tilety tak se nasebou laskave zamysli a znovu vse zvaz uznavam ze i ja sem vylit a omlouvam se
a vic uz k tomu nereknu tak to sem netahejte!!!!
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:10 pm

že jse to klan kterej má úroven narozdíl od vás.Se povyšujete nad všechny
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:32 pm

hh nelez im do prdele spacaku xD ses trapny
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:33 pm

loool ty ani nevíš co otj e lézt do prdele a do ej tvej bych určitě nelez nemám proč s ubožáčkama který se povyšujou nemám čas se bavit
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:36 pm

ok tak zmyz ti ubozak chod si na sve forum ak mas lebo chod lez do prdele winniemu ahoj ti zmrde !!!
Návrat nahoru Goto down
Winnie




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:40 pm

[DC]PaPo napsal:
ok tak zmyz ti ubozak chod si na sve forum ak mas lebo chod lez do prdele winniemu ahoj ti zmrde !!!
Patriku pamatuji si kdyz si prisel na server poprve jak kdyby to bylo vcera.
Kazdej se do tebe navazel,ale ja sem ti veril.
Byl jsi muj kůn.
Měl jsem tě opravdu dost oblibeneho kamose.
Ale co ted tady predvadis je ubohost prvniho stupne.
Vůbec te takoveho neznam jsem rad ze se ukazalo tve prave ja.
Jestli sem te namychl promin to sem nechtel.
Tak zlom vaz.
A bojuj hlavne sam se sebou az pak nekomu natrhni prdel.
Sad
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:43 pm

já nemám proč komu líst do prdele já se o sebe postarám sám
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:43 pm

Winnie ja te mam rad ..... ale ten spacak prehana a z TF clanu ma vystval ZIki
Návrat nahoru Goto down
Winnie




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:44 pm

[DC]PaPo napsal:
Winnie ja te mam rad ..... ale ten spacak prehana a z TF clanu ma vystval ZIki
co?
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:45 pm

coco ? Smile mam pravdu ne ?
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:46 pm

loool patriku tovje hloupost nemá obdoby když ty jsi byl v Tf mě nefungovalo ani ET
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:47 pm

si sa ma az tak bal ?
Návrat nahoru Goto down
Winnie




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:47 pm

[DC]PaPo napsal:
coco ? Smile mam pravdu ne ?
Jak te vystval to nechapu o tom ja nic nevim.
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:49 pm

neboj já se tě nebál protože jsem si tě ani nevšímal


Naposledy upravil SpacaK-Zastance dne Mon Jul 13, 2009 4:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
[DC]PaPo

[DC]PaPo


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 09. 07. 09
Location : PC=)

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:49 pm

Winnie Ziky mi dal kick na 3000 sec tusim lebo sem neco rekl nvm co ale vim ze on ma jen buzeroval nadaval a ja sem se pak rozcilil myslim ze nejraci mam s TF tobe bugse a reveho skoda keby ste boli na nasem servr ale pls umlc spacake rika hovadiny
Návrat nahoru Goto down
Winnie




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 4:57 pm

[DC]PaPo napsal:
Winnie Ziky mi dal kick na 3000 sec tusim lebo sem neco rekl nvm co ale vim ze on ma jen buzeroval nadaval a ja sem se pak rozcilil myslim ze nejraci mam s TF tobe bugse a reveho skoda keby ste boli na nasem servr ale pls umlc spacake rika hovadiny
Patriku jestli si odesel s TF k vuli tomu tak to neni duvod k odchodu dalo se to resit jinak .
nevadi,stalo se tak se mej a at ti to strili GL
PS:A uz si mne nikdy neber do huby diky.
citace:nechte mi Winniho.................
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 5:35 pm

pochybuju že byste poslali winnieho nebo bugse do prdele v realu.Au no jo nechtěl bych od bugse jednu dostat au Very Happy
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 5:44 pm

Njj,jeste vic jim lez do prdele Wink zajic?kdyz sem ho videl,jak predvadi sve namakane telicko?pritom to vubec nic neni... afro znicil bych ho,ale rvat se je ubohy,stejne jako tady ta CW recma na foru..
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
Tf|BugsBunny




Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 10. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 6:39 pm

[DC]CR!S 7 napsal:
Njj,jeste vic jim lez do prdele Wink zajic?kdyz sem ho videl,jak predvadi sve namakane telicko?pritom to vubec nic neni... afro znicil bych ho,ale rvat se je ubohy,stejne jako tady ta CW recma na foru..

To bych chtel videt Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 8:04 pm

kralicku ty si asi cr!Se nevidel jak jednomu ubozackovi natrel par pesti a lezel myslim ze ty by si nedopad o moc lip....
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 8:10 pm

to zmlátil nějakýho chcípáčka jménem tigers ne?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 8:22 pm

abys nedostalpesti jeste ode me a kdyz mluvis o chcipackovi jestli to nejsi spis ty?a proc by mel mlatit svyho brachu?nechapu
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 8:34 pm

no já bych asi pěstí nedostla to pochybuju klidně ti řeknu adresu si přijed aby jsi se nedivil a ostatně ty nechápeš nic jak to tak čtu
Návrat nahoru Goto down
Tf|BugsBunny




Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 10. 07. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 8:50 pm

[DC]Tigers napsal:
abys nedostalpesti jeste ode me a kdyz mluvis o chcipackovi jestli to nejsi spis ty?a proc by mel mlatit svyho brachu?nechapu

HeH tigersi bojim bojim.To ze zbil jednoho neznamena ze dobije me Very Happy
PS:sahni mi na kamose a ver mi ze dopadnes blbe.
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" EmptyMon Jul 13, 2009 9:26 pm

vis nemam takovej velkej duvod se trmacet do ty vesnice nebo v nejakym zapadakove kde bydlis vis?a to ze dopadnu blbe?lol tumu se tady musim na zemi valet smichy a to ze si nejen namyslenej a tak to z tebe zadnyho borce a hrdinu pred holkama neudela treba ta fotka jak se snazil vystrcitty svaly a pritom si zatnul spis speky lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





co si myslíte o "Tf|" Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslíte o "Tf|"   co si myslíte o "Tf|" Empty

Návrat nahoru Goto down
 
co si myslíte o "Tf|"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» co si myslite o =Dart=
» co si myslite o DoDovi nebo o CRISOVI

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DC :: Pokec-
Přejdi na: