DC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wolfenstein Enemy Territory
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 co si myslite o =Dart=

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyTue Jul 14, 2009 1:33 pm

Co si myslite o =Dart=, to by me zajimalo co sem kdo napise Very Happy u tf to bylo drsny Very Happy Very Happy kdyby se nekdo chtel pridat tak dejte vedet Very Happy http://www.dart-clan.wbs.cz/
Návrat nahoru Goto down
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyTue Jul 14, 2009 1:51 pm

Já znám akorát Foxe takže u mě maj palec nahoru a maj u mě i + za to Fujky DC Very Happy Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Tf|BugsBunny




Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 10. 07. 09

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyTue Jul 14, 2009 2:38 pm

Divni lide divna liska Very Happy no Lisak je dobrej xD
Návrat nahoru Goto down
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyTue Jul 14, 2009 2:54 pm

Tf|BugsBunny napsal:
Divni lide divna liska Very Happy no Lisak je dobrej xD

uz jsem myslel. a co tim myslis divny lidi ??? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tf|BugsBunny




Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 10. 07. 09

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyTue Jul 14, 2009 6:50 pm

=Dart=Fox napsal:
Tf|BugsBunny napsal:
Divni lide divna liska Very Happy no Lisak je dobrej xD

uz jsem myslel. a co tim myslis divny lidi ??? Very Happy

Sam nevim scratch
Návrat nahoru Goto down
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyTue Jul 14, 2009 7:06 pm

Tf|BugsBunny napsal:
=Dart=Fox napsal:
Tf|BugsBunny napsal:
Divni lide divna liska Very Happy no Lisak je dobrej xD

uz jsem myslel. a co tim myslis divny lidi ??? Very Happy

Sam nevim scratch

LOL tak snad vis co pises??? namesicnej nejsi snad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tf|BugsBunny




Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 10. 07. 09

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyTue Jul 14, 2009 7:09 pm

=Dart=Fox napsal:
Tf|BugsBunny napsal:
=Dart=Fox napsal:
Tf|BugsBunny napsal:
Divni lide divna liska Very Happy no Lisak je dobrej xD

uz jsem myslel. a co tim myslis divny lidi ??? Very Happy

Sam nevim scratch

LOL tak snad vis co pises??? namesicnej nejsi snad Very Happy

nvm Very Happy
Návrat nahoru Goto down
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyThu Jul 23, 2009 12:15 am

Tf|BugsBunny napsal:
=Dart=Fox napsal:
Tf|BugsBunny napsal:
=Dart=Fox napsal:
Tf|BugsBunny napsal:
Divni lide divna liska Very Happy no Lisak je dobrej xD

uz jsem myslel. a co tim myslis divny lidi ??? Very Happy

Sam nevim scratch

LOL tak snad vis co pises??? namesicnej nejsi snad Very Happy

nvm Very Happy

lol di spat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyFri Jul 24, 2009 8:52 pm

web mate docela dobrej ale to forum neznam meze...nechci se hadat ale je to hruza...
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyFri Jul 24, 2009 9:49 pm

Musim souhlasit.web maji peknej,ale forum je urcite lepsi nase... Razz
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptySat Jul 25, 2009 7:59 am

nechci se hadat ale nejde o web ani o foru tady co máš o =DART= a web nehraje tu halvní roly.Dneska mi na pure frag nabízel nějakej chlap do klanu kterej je sponzorovanej někým kdo vyrábí Pro gamingový myši tak kdybych k němu šel tak bych dostal nejspíš novou myšku.pro ty kteří nevěřej byl to #rdz.nubby Very Happy
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptySat Jul 25, 2009 10:05 pm

Tak proc si tam nesel a si v nakym DART co nemaji minulost,slavnost,dobrou povest,server atd. :-)
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptySat Jul 25, 2009 10:13 pm

Protože já nejsem CH a zase server lepší nemít žádnej server než mít ten váš paskvil co má boty kteří maj nicky jako kill3r -,-)_Quens nebo jak ty drsný hoperský nicky aby to vypadalo stylově pak ty nehorázně blbý skinny který jdou každou chvilku zabugovaný a vypadá to jak rozpázlá textura a slavnost vy nějakou máte????možná z těch hádek a dobrou pověst taky nemáte
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptySat Jul 25, 2009 10:53 pm

Ty nicky jsem nemenil.je to na plno serverech bylo to v tom uz dany.kdyz bych mel menit tak tomu dam urcte jiny nez to co tam je.ale to mi je celkem jedno.Skiny?spis zavidis...jedou perfektne,jsou dobre rozeznatelny,neni problem.a povest a slavnost jestli mame?nemame.ale kdo to tu resi?ja sem to rikal o DARTickach tak to zase hned nemusis srovnavat s nama.
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptySun Jul 26, 2009 8:43 am

no možná na ten tvůj slavnej cfg ne ale kdyby tam přišel zajac nebo tamjee tak by ti řekly to samé
Návrat nahoru Goto down
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyTue Jul 28, 2009 10:58 pm

[DC]CR!S 7 napsal:
Tak proc si tam nesel a si v nakym DART co nemaji minulost,slavnost,dobrou povest,server atd. :-)

No tak ja se k tomu taky vyjadřim Very Happy,

tak za 1. minulost nemame, protože jsme novej klan, kterej se zatim rozehrava a možna jestli to tak pujde dal tak tu minulost nejak ziskame.

tak za 2. slavnost?? Jak ji mužeme mit kdyz hrajem ani ne měsic. Tu slavnost asi mit nebudem a pochybuju že i vy. Slavnost maj ty ktery hrajou ligu. Very Happy

tak za 3. doubrou pověst?? jak u kterych hracu. Ja si myslim, že par lidí se rychle naštvou a jsou sprosti, to moc dobrou pověst kazí, ale zase jsou tu lidi kteří jsou v poho.

tak za 4. SERVER? máte dobrej server, neni nejlepši ale dá se tam hrat. a ted k nasemu. My server nemame, protože je drahej ale pokud by byl tak jedine ETPRO, a možna až mi bude 18 tak nějakej zařídím, ale pukud budem existovat!!!! což bych rad protože si myslím že jsme dobrej kolektiv.

Myslím že tenhle romanek Vam na chvilku vystaci, tak zas nekdy bye.
Návrat nahoru Goto down
[DC]Tigers

[DC]Tigers


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 28. 06. 09

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyThu Jul 30, 2009 9:25 am

rekli by to same protoze jsou taky kkt jak nekdo vis...a je mi nejakej zajaac uprdelky a foxi nevim jestli ten server mit budete protoze si myslim ze vase lidi tam dlouho nevydrzi jedine ze by si furt musel nabirat protoze kdo by tak chtel kysnout tak dlouho kdyz neemaji server a nemaji kde dat CW jedine na tom serveru co budou mit oni....coz je docela divny nikdy nehrat doma jak se rika,tohle byl jen muj nazor tak pls bez urazky Surprised
Návrat nahoru Goto down
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyThu Jul 30, 2009 1:58 pm

[DC]Tigers napsal:
rekli by to same protoze jsou taky kkt jak nekdo vis...a je mi nejakej zajaac uprdelky a foxi nevim jestli ten server mit budete protoze si myslim ze vase lidi tam dlouho nevydrzi jedine ze by si furt musel nabirat protoze kdo by tak chtel kysnout tak dlouho kdyz neemaji server a nemaji kde dat CW jedine na tom serveru co budou mit oni....coz je docela divny nikdy nehrat doma jak se rika,tohle byl jen muj nazor tak pls bez urazky Surprised

Nemáme sice nas server ale mame to domluveny ze kdyz budem otrebovat tak staci rict a mame ho. Jedna clenka ma manžela kterej ma Etpro. Na kterej, je to zahada ale nemohli ste se tam pripojit.( jenom vy ) věem ostatnim to šlo Very Happy bye
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyThu Jul 30, 2009 2:14 pm

Ach Petra lol! nemohli pripojit?kdyz mi jeden z vasich idiotu posle IP a v ni je spatnej port?kdo by se asi mohl pripojit zee?tak si to tam uzijtee,bb
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
13letej dement




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 13. 07. 09

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyThu Jul 30, 2009 7:48 pm

hele a proč ti to šlo předtím připojit debile???si ale pindaů že máš málo FPS či co a najednou to nejde pčipojit ani jednomu hmmm ps říkal jsi že t o dělá VŠEM
Návrat nahoru Goto down
[DC]CR!S 7
Admin



Poèet pøíspìvkù : 240
Join date : 28. 06. 09
Location : Praha City vole

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyThu Jul 30, 2009 11:06 pm

Predtim?tvl to byl uplne jinej server!nez ten co ste vybrali pak na CW.spatna pamet co??njjj.jo neslo se nam pripojit nikomu a proc asi?dyt rikam po 2. ze ste nam dali spatnej PORT!!!ten sme meli vsichni a proto se asi nikdo nemohl pripojit.PS.za to nadavani dostavas BAN,tady nikdo nadavat uz nebude a uz vubec ne me.aby mi nakej 13letej fracek rikal to a to.Sbohem
Návrat nahoru Goto down
http://klandc.wbs.cz
=Dart=Fox

=Dart=Fox


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 09. 07. 09
Age : 32
Location : Praha 5

co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= EmptyFri Jul 31, 2009 2:54 am

[DC]CR!S 7 napsal:
Predtim?tvl to byl uplne jinej server!nez ten co ste vybrali pak na CW.spatna pamet co??njjj.jo neslo se nam pripojit nikomu a proc asi?dyt rikam po 2. ze ste nam dali spatnej PORT!!!ten sme meli vsichni a proto se asi nikdo nemohl pripojit.PS.za to nadavani dostavas BAN,tady nikdo nadavat uz nebude a uz vubec ne me.aby mi nakej 13letej fracek rikal to a to.Sbohem

pls dejmi taky ban at uz sem nemusim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





co si myslite o =Dart= Empty
PříspěvekPředmět: Re: co si myslite o =Dart=   co si myslite o =Dart= Empty

Návrat nahoru Goto down
 
co si myslite o =Dart=
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» co si myslite o DoDovi nebo o CRISOVI
» co si myslíte o "Tf|"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DC :: Pokec-
Přejdi na: